r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Creators Update – znamy szczegóły premiery. Wersja mobilna 25 kwietnia

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

11 kwietnia oficjalnie rozpocznie się proces udostępniania Creators Update. Microsoft podzielił się właśnie szczegółami tego złożonego procesu, a także datą premiery mobilnej wersji Creators Update.

Wszystkich posiadaczy urządzeń z mobilnym Windowsem nie będziemy dłużej trzymać w niepewności – pierwsza fala aktualizacji rozpocznie się 25 kwietnia, co oczywiście nie oznacza, że już wtedy zainstalować będzie ją mógł każdy. Opóźnienia będą zależne od producenta urządzenia, jego modelu, a także regionu i operatora.

Na pecetach aktualizacja, podobnie jak w przypadku Anniversary Update, również będzie przebiegać stopniowo. W pierwszej kolejności otrzymają ją posiadacze nowszych urządzeń. Należy tu wymienić przede wszystkim urządzenia z rodziny Surface oraz OEM-owych partnerów Microsoftu.

r   e   k   l   a   m   a

Data drugiej fali aktualizacji będzie zależna od informacji zwrotnych. Microsoft ma systematycznie eliminować wszelkie problemy i powtarzać kolejne fale do momentu uzyskania docelowej adaptacji Creators Update. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, korporacja chce oddać więcej kontroli nad wyborem terminu aktualizacji w ręce użytkowników.

Będzie zatem możliwość opoźnienia aktualizacji o tydzień. Ponadto wyznaczyć będzie można godziny, w których użytkownik nie życzy sobie aktualizacji. Microsoft nie ustosunkował się do wcześniejszego udostępnienia Creators Update, informując jedynie, że chętni będą mogli zainstalować nowości za pomocą Asystenta aktualizacji już 5 kwietnia.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.