Windows 10 Creators Update już jest!

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem 10 największych nowości, jakie przynosi Creators Update.

Aktualizacja, 29.03.2017 r.
Microsoft wycofał udostępnione wcześniej obrazy, co wskazuje, że wyciekły one przypadkowo. Nie zmienia to faktu, że kompilacja 15063 to z dużą dozą pewności Creators Update. Obrazy oczywiście znaleźć można w Sieci, jednak na oficjalne potwierdzenie Microsoftu wciąż jeszcze czekamy.

Po miesiącach oczekiwania, w końcu nadszedł czas premiery kolejnej dużej aktualizacji Windowsa 10. Microsoft – zgodnie z wcześniejszymi przeciekami – opublikował właśnie Creators Update, które pobierać można za pomocą programu Asystent aktualizacji.

Dostępne są także obrazy instalacyjne. Creators Update to bowiem kompilacja 15063 (do pobrania w wersji 32 i 64-bitowej), które – mimo tego, że oznaczone są jako insiderskie RTM – nie wyświetlają już informacji o wersji testowej w ustawieniach systemu. Informacje o udostępnieniu Creators Update potwierdza niezastąpiony WZor:

Lada moment oczekiwać można oficjalnego komunikatu Microsoftu o premierze Creators Update, nie należy jednak oczekiwać, że aktualizacja będzie dostępna dla każdego już dziś za pośrednictwem Windows Update.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby korzystać ze wspomnianego Update Assistant lub obrazów instalacyjnych. Jak dotąd nie pojawiły się żadne informacje o problemach z pobieraniem czy instalacją nowej odsłony Windowsa 10.

© dobreprogramy