Crusaders of the Lost Idols

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Bezpłatna gra pod nieco przydługim tytułem Crusaders of the Lost Idols jest niczym innym, jak kolejnym, całkiem interesującym przedstawicielem gier zręcznościowych potocznie zwanych już klikaczami. W zabawie liczy się przede wszystkim szybki palec, bo od kliknięć myszką na minutę zależy urobek na danym poziomie. Gra sama również automatycznie czyni postępy, lecz bez naszej ingerencji wszystko idzie dużo wolniej.

Ciekawie przedstawiono rzut na akcję. Przez kolejne poziomy stale do przodu idzie cała formacja bohaterów. Naprzeciw nim występują kolejne fale różnorodnych wrogów, a raz na jakiś czas także mocniejszy boss. Naturalnie stopniowo dokupujemy następnych członków drużyny, a starych podbijamy na wyższy poziom, zwiększając tym samym ogólną wydolność bojową grupy. Im dalej, tym przeciwnik trudniejszy, ale złota więcej.

Fundusze przeznaczamy na awansowanie bohaterów, jak też nabywanie im zdolności specjalnych. Tu pojawia się bardzo ciekawe zakombinowanie z szykiem wojowników. Niektórzy zwiększają statystyki kompanów w pobliżu i tych należy umieścić na środku, a z przodu dać przykładowo zucha, który wzmocni druhów za nim. Do tego dochodzi zbieranie losowych kart, gwarantujących czasowe ułatwiacze zabawy lub wyposażenie.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!