Rusza przedsprzedaż StarCraft II: Legacy of the Void

Rusza przedsprzedaż StarCraft II: Legacy of the Void

Rusza przedsprzedaż StarCraft II: Legacy of the Void
Paweł Piskurewicz
16.07.2015 12:07, aktualizacja: 16.07.2015 16:53

Prawdopodobnie już w grudniu do graczy trafi trzecia, a zarazem ostatnia z planowanych części gry StarCraft II. Legacy of the Void zakończy historię rozpoczętą w Wings of Libert, a dedykowany będzie rasie Protosów. Wiemy już ile przyjdzie nam zapłacić za wydanie cyfrowe gry oraz na jakie dodatki mogą liczyć osoby, które zdecydują się na jej zakup w przedsprzedaży.

Cena edycji standardowej podobnie jak miało to miejsce w przypadku Heart of the Swarm wyniesie 39,99 euro. Za cyfrową edycję deluxe przyjdzie nam zapłacić 59,99 euro. Nie znamy jeszcze ceny wydań pudełkowych. Należy również pamiętać, że jest to cena w cyfrowym sklepie Blizzarda. W przypadku lokalnych wydań może być niższa niż bezpośrednie przeliczenie z euro. Legacy of the Void jest samodzielnym dodatkiem, który do działania nie wymaga pozostałych części gry.

Prolog Legacy of the Void: Szepty o zagładzie

Wraz z grą otrzymamy nową kampanię, w której główne skrzypce będą odgrywali Protosi, a także epilog przedstawiający zakończenie historii Terran, Zergów oraz Protosów. Dodatkowo każda z ras wzbogaci się o dwie nowe jednostki oraz sporo zmian w już obecnych. Legacy of the Void to także tryb archonta, który pozwoli podzielić się kontrolą nad jedną bazą i armią pomiędzy dwoma graczami oraz możliwość zawierania sojuszy.

Obraz

Gracze, którzy zdecydują się na zakup cyfrowej edycji delux otrzymają dodatkowo nowe portrety i skórkę dla jednostki w Starcraft II, zwierzaka w grze World of Warcraft, próbnik i protoski schemat transmogryfikacji do Diablo III, wierzchowca Poszukiwacz Otchłani dla graczy Heros of the Storm, a także rewers do wykorzystania w Hearthstone. Pudełkowa edycja kolekcjonerska poza dodatkami z wersji deluxe otrzyma specjalne wydanie mającego się ukazać kolorowego Podręcznika operacyjnego, płytę DVD z filmami z gry i materiałami specjalnymi oraz ścieżkę dźwiękową na płycie CD.

StarCraft II – podręcznik operacyjny (napisy PL)

Kolejnym bonusem w przypadku edycji przedpremierowej jest możliwość uzyskania dostępu do wersji beta oraz szybszego dostępu do prologu Szepty o zagładzie, który przygotuje nas do głównej kampanii w Legacy of the Void. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, wiemy jedynie, że gra powinna ukazać się w grudniu tego roku, a nie później niż 20 marca roku 2016. Informacje o poszczególnych edycjach wraz z możliwością zakupu w przedsprzedaży można znaleźć na oficjalnej stronie Legacy of the Void. Warto jednak poczekać na oferty rodzimych sklepów, które powinny być bardziej przystępne cenowo.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)