Cryptogram Cryptoquote Puzzle Cryptogram Cryptoquote Puzzle 2.6.0

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Cryptogram Cryptoquote Puzzle to zestaw łamigłówek, w których celem jest odszyfrowanie cytatów. W szyfrogramach zastosowany został szyfr zamienny, ponadto każda z łamigłówek zawiera już liczbę wystąpień każdej z liter, co ułatwia odszyfrowanie cytatu. Teksty są dostępne tylko w języku angielskim.

Rozwiązywanie zagadek jest w tej aplikacji bardzo przyjazne. Dotknięcie każdego pola podświetla wszystkie inne pola, w których pojawić się powinna ta sama litera. Pod polami zobaczymy literę podstawioną oraz liczbę jej wystąpień w tym haśle. Widoczność liczby można wyłączyć w ustawieniach. Wpisane już litery zostaną oznaczone na klawiaturze, ponadto wpisanie jej w jednym miejscu uzupełni wszystkie inne jej wystąpienia.

W aplikacji można też korzystać z podpowiedzi, które uzupełnią jedną z liter. Jednym poleceniem można wyczyścić wszystkie pola lub rozwiązać szyfrogram, jeśli okaże się zbyt trudny.

Po rozwiązaniu hasła zobaczymy czas oraz porównanie do wzorcowego czasu eksperta. Cytaty zostały wybrane ręcznie i każdy z nich sprawdzono, by nie zawierał błędów. Po rozwiązaniu hasła można też przeczytać biografię autora wypowiedzianych słów.

W aplikacji znajdziemy kilkadziesiąt zestawów szyfrogramów, z czego pierwszy, liczący kilkadziesiąt cytatów, jest dostępny za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!