r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cthulhu Virtual Pet 3.11

Strona główna Android Gry Symulatory

Cthulhu Virtual Pet to świetna gra typu „wirtualne zwierzątko”, w której gracz opiekuje się Przedwiecznym. Zadaniem gracza jest utrzymanie Cthulhu w dobrym zdrowiu, czystości, zaspokajanie jego ogromnego apetytu i zapewnianie rozrywek.

Galeria programu

Podobnie jak w innych grach tego typu, Cthulhu z czasem rośnie i się rozwija, wymagając coraz więcej pożywienia. Na jego utrzymanie gracz zarabia grając w mini-gry. Wyniki gier przekładają się na monety, za które można kupić ludzi do pożarcia, statki pasażerskie do zatopienia, miasta do zniszczenia i tym podobne. Można też przywrócić do życia kultystę, którego uśmiercił wściekły Przedwieczny.

Gra jest dynamicznie rozwijana i regularnie pojawiają się w niej nowe mini-gry i możliwości. Dzięki uroczej, pikselowej grafice gracz nie ma poczucia, że rzucanie Przedwiecznemu ludzi na pożarcie jest nieodpowiednie.

Gra wyświetla reklamy, których można się pozbyć za niecałe 5 złotych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Hearthstone, Eclipse, Cthulhu, DreamWorks COLOR i Painter – najciekawsze programy tygodnia

17
OPROGRAMOWANIE 20.08.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji. W tym tygodniu przedstawiam głównie programy znane w odpowiednich kręgach, które zostały w naszej bazie zaktualizowane, pierwszy raz niekoniecznie darmowe. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Cthulhu Virtual Pet H.P. Lovecraft, który ma w Redakcji kilku miłośników, obchodziłby dziś 126 urodziny, więc zacznę od gry z Cthulhu w roli głównej. Cthulhu Virtual Pet to bardzo przyjemny „wirtualny Przedwieczny” dla Androida. Podobnie jak w innych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.