r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cuby: The Game

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jakby wyglądała miłość w kanciastym świecie, przypominającym ten z popularnego hitu Minecraft? Trzeba by było również gnać za uczuciem, tak jak robi to tytułowy bohater bezpłatnego projektu Cuby: The Game. Jego sercowe perypetie są tylko tłem do porządnej jakości zagadek logicznych, sięgających korzeniami do kultowego Sokobana sprzed lat, przyprawionych akurat odpowiednią porcją elementów z platformówki.

Galeria programu

Misja na każdym z kilku rozległych poziomów jest jasna. Należy dogonić ukochany różowy sześcian. Nie jesteśmy kulą, więc nie toczymy się, a tylko przekręcamy dość mozolnie. Do zadań drugoplanowych należy przede wszystkim zbieranie kostek Rubika oraz złotych monet, które zwiększają dorobek punktowy, a ten wpływa na ocenę gracza po ukończeniu etapu. Towarzyszy temu skakanie i myślenie przy przestawianiu skrzyń.

Obiekt westchnień nie czeka, zamykając za sobą mosty czy korzystając z wind. Trzeba sobie radzić, przepychając bloczki w celu uformowania kładki, ustawiając je równo na przyciskach, a także m.in. upewniać się, że stykają się odpowiednim symbolem z tym, co nadrukowano na specjalnych kamieniach. Jakby tego było mało, pojawiają się tu labirynty i całkiem szybkostrzelni wrogowie. Trzeba na nich wskoczyć, by zlikwidować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #1 15.04.2016 18:29

Łoooł... Bardzo fajna gierka. Jak na kategorie 'logiczne i karciane' to jest super.

Autor edytował komentarz w dniu: 16.04.2016 11:15
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.