r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Currently 3.2.2

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

Currently to minimalistyczne rozszerzenie do Google Chrome, które po otwarciu w przeglądarce nowej karty, wyświetla w niej cyfrowy zegar oraz prognozę pogody. Użytkownik ma możliwość samodzielnego ustawienia kolorystyki prezentowanych danych.

Dodatek obsługuje język polski, dzięki czemu większość elementów prostego interfejsu (dni tygodnia w prognozie pogody oraz miejscowość), są poprawnie wyświetlane i tłumaczone. Zastanawiający może być jedynie fakt, dlaczego producent nie zdecydował się także na tłumaczenie głównej daty, bezpośrednio pod zegarem.

Warto dodać, że oprócz możliwości ręcznej zmiany kolorystyki, kolory tła mogą się także zmieniać automatycznie, na przykład zależnie od temperatury lub pory dnia. Wymaga to jednak dokupienia takich możliwości, stosując w tym celu system mikropłatności.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jak zmienić wygląd nowej karty w Chrome? Oto 9 przydatnych dodatków

36
17.06.2017  •  Oskar Ziomek

Otwieranie nowej karty w przeglądarce internetowej nie musi się wiązać z codziennie tym samym, monotonnym widokiem najczęściej odwiedzanych stron i wyszukiwarki Google. Choć jest to rozwiązanie, które może okazywać się dla wielu praktyczne, warto wiedzieć, iż dzięki licznym dodatkom zawartość nowej karty (która może być przecież także stroną startową), można tak spersonalizować, by dostarczała interesujących lub zabawnych treści poszerzających nasze horyzonty. By ułatwić wybór spośród wielu propozycji w sklepie, poniżej przedstawiamy kilka naszym zdaniem ciekawych rozszerzeń do Google Chrome…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Toscior   14 #1 17.06.2017 18:27

bezużyteczny dodatek - podoba mi się!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.