Curve: One card for all your accounts Curve: One card for all your accounts 2.59.3

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program
lub zeskanuj:

Curve to aplikacja, w której można przechowywać wszystkie swoje karty płatnicze z różnych banków. Aplikacja służy do obsługi fizycznej karty zbliżeniowej Curve MasterCard i śledzenia wydatków jako wirtualny portfel.

W aplikacji można bezpiecznie dodać wszystkie posiadane karty płatnicze, kredytowe i debetowe. Wszystkie karty i konta zostaną zabezpieczone jednym PIN-em. Przed dokonaniem transakcji należy wybrać odpowiednią kartę płatniczą w aplikacji, ale w razie potrzeby można także „cofnąć się w czasie” i przenieść obciążenie na inną kartę – mamy na to 14 dni. Aplikacja Curve pozwala też przeszukiwać transakcje, generować podsumowania i może przechowywać paragony

Płacenie fizyczną kartą Curve może odbywać się zbliżeniowo, dzięki czemu można płacić w ten sposób, nawet jeśli oryginalna karta nie ma takiej możliwości. W przeciwieństwie do wielu typów płatności mobilnych, Curve działa w milionach miejsc na całym świecie, również w bankomatach i gdy smartfon nie ma połączenia z Internetem.

Karta Curve działa w wielu krajach i można nią płacić także w obcych walutach. Za konwersję odpowiada Curve, pobierający jedynie 1% prowizję, zamiast 3-5%, jak zwykle robią to banki. W przeciwieństwie do kart podróżnych, Curve nie potrzebuje doładowań.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!