CyberLink PowerDVD CyberLink PowerDVD 20.0.2216.62

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze płyt DVD i Blu-ray
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

PowerDVD to jeden z bardziej popularnych programów służący do odtwarzania płyt DVD.

Umożliwia oglądanie filmów zapisanych na Blu-ray, VideoCD, SVCD, słuchanie płyt audio, wspiera także format DivX. PowerDVD obsługuje takie dekodery dźwięku jak Dolby Digital, DTS Digital Surround, Dolby ProLogic II, Dolby Headphone, SRS TruSurround XT .PowerDirector umożliwia dokonywanie kompletnego procesu produkcji i montażu filmu - od przechwytywania obrazu z dowolnego źródła, przez edycję audio i wideo, po authoring i nagranie płyty Video-CD (VCD) lub DVD. Nowa wersja oferuje zmieniony interfejs, obsługuje większą ilość formatów oraz według zapewnień producenta program jest szybszy i oferuje wyższą jakość wideo.

W najnowszej wersji programu pojawiła się obsługa płyt HD Blu-ray i 3D Blu-ray. Dzięki tej ostatniej funkcji użytkownicy PowerDVD mogą oglądać filmy w technologii trójwymiarowego obrazu w swoich komputerach. Poprawiono także TrueTheater HD, tak aby narzędzie obsługiwało najnowsze technologie CPU/GPU.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Więcej informacji o ograniczeniach znaleźć można na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

wcześniej bez zarzutu
aktualizacja - bez głosu
ocena użytkownika
23.08.2015 17:25 • Recenzja do wersji 15.0.1510.58

Ja właśnie czegoś nie rozumiem - mam program i od ostatniej aktualizacji straciłam głos w płytach które wcześniej chodziły bez problemu. Jak mam wrócić do poprzedniej wersji? Proszę o pomoc. Do tej pory oceniałam program OK ale teraz jestem wściekła że nie mogę puścić dziecku bajek.

Odtwarzanie filmów Blu-Ray, odtwarzanie filmów w 4K, odtwarzanie kontenerów MKV, funkcje społecznościowe ( oglądanie filmów na Youtube,itp. )
Drogi, choć ostatnio są dobre promocje, duże zużycie zasobów procesora przez funkcję TrueTheatre, brak polskiego interfejsu
ocena użytkownika
19.02.2015 21:18 • Recenzja do wersji 14.0.4412.58

Kupiłem wersję Ultra programu i powiem, że jest godny polecenia. Program odtwarza bez problemu wiele plików wideo, w tym MKV oraz Blu-Ray i DVD. Program potrafi odtwarzać filmy z Youtube, Vimeo oraz pozwala przeglądać filmy i zdjęcia z Facebooka. Mnogoś opcji pozwala dostosować program do własnych potrzeb. Jedyny minus jaki jest w ustawieniach programu to funkcje poprawiające obraz TrueTheatre. Po ustawieniu zżera mi 30-40% mocy procesora i niestety, ale najlepszym rozwiązaniem jest ustawienie na wsparcie karty graficznej, aniżeli oprogramowania. Kolejny minus, to niestety brak polskiego języka programu, gdzie we wczesniejszych wersjach był on dostępny. Sugestia zgłoszona już przeze mnie do producenta o wsparcie dla języka polskiego w przyszłych aktualizacjach programu. Kolejna rzecz to, że po podłączeniu się do DLNA można np. oglądać filmy z tableta w programie PowerDVD 14 przez stworzenie stremingu przy pomocy WiFi, tylko trzeba mieć zainstalowany i aktywowany na tablecie program PowerDVD Remote. Ostatnia wazna rzecz to, że producent ostatnio dał bardzo dużą promocję 55% uspustu na produkt PowerDVD 14 Ultra, w tym za darmo dostałem Media Espresso, PowerDVD Remote oraz roczną, darmową subskrypcję PowerDVD Cloud z 10 GB powierzchni chmury. Polecam ten program, a raczej kombajn multimedialny.