Czytamy Etykiety Czytamy Etykiety 2.0.1

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie
Pobierz program
lub zeskanuj:

Czytamy Etykiety to aplikacja, która może okazać się bardzo przydatna w trakcie codziennych zakupów (nie tylko spożywczych).

Program umożliwia stworzenie własnej listy ulubionych produktów, a także przedstawia szczegółowe informacje na ich temat, o ile – rzecz jasna – są one dostępne w bazie, która zawiera 170 tysięcy pozycji. Korzystając z opisywanego narzędzia można również liczyć na to, że w przypadku wystąpienia negatywnych opinii o danym produkcie, aplikacja zaproponuje nam lepszy zamiennik.

Za sprawą aplikacji Czytamy Etykiety poznamy autorskie komentarze dietetyków i analityków, którzy przeprowadzili weryfikacje produktów pod kątem zbędnych dodatków, odpowiedniego składu i wartości odżywczej. Jeśli okaże się, że dany produkt spożywczy zawiera alergeny, użytkownik zostanie o tym fakcie niezwłocznie poinformowany. Czytamy Etykiety wyświetla również ostrzeżenia o składnikach komedogennych i podrażniających w kosmetykach.

Obsługa programu Czytamy Etykiety nie powinna nikomu sprawić najmniejszych problemów, gdyż ogranicza się ona do zeskanowania kodu kreskowego danego produktu. Aplikacja zawiera także wyszukiwarkę produktów poprzez kody EAN, hasła i nazwy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!