DICE+ Games 1.3.1

Strona główna Android Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy
Pobierz program
lub zeskanuj:

DICE+ Games jest aplikacją, która pozwoli na dostęp do gier dedykowanych do popularnej kostki DICE+. Zgodnie z zapewnieniami producenta, co miesiąc do bazy dodawana jest nowa produkcja.

Wśród dostępnych tytułów znajdziemy chociażby grę karcianą Pirates, klasycznego Backgammona, DICE+ Heroes, szerzej znane w naszym kraju jako chińczyk, a także wydaną w maju 2014 roku grę bazującą na świetny serialu edukacyjnym „Był sobie człowiek”. Nie zabraknie więc tytułów dla wielbicieli rozmaitych gatunków gier. Każda z nich posiada oznaczenie dla graczy w jakim wieku jest przeznaczona, ile osób może w nią grać oraz jaka liczba kostek jest potrzebna. Warto również rzucić okiem na zapowiedzi.

Aplikacja przydaje się nie tylko jako bank gier, ale także stacja kontrolna naszej kostki. Dzięki niej możemy sprawdzić poziom naładowania DICE+, liczbę łącznie wykonanych przez nasz rzutów, a nawet łączny czas gry i liczbę w sumie wyrzuconych punktów.

Program jest dostępny w polskiej wersji językowej. Język aplikacji zostaje wybrany na podstawie domyślnego języka systemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!