r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DICE+ Games 1.3.1

Strona główna Android Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy

DICE+ Games jest aplikacją, która pozwoli na dostęp do gier dedykowanych do popularnej kostki DICE+. Zgodnie z zapewnieniami producenta, co miesiąc do bazy dodawana jest nowa produkcja.

Galeria programu

Wśród dostępnych tytułów znajdziemy chociażby grę karcianą Pirates, klasycznego Backgammona, DICE+ Heroes, szerzej znane w naszym kraju jako chińczyk, a także wydaną w maju 2014 roku grę bazującą na świetny serialu edukacyjnym „Był sobie człowiek”. Nie zabraknie więc tytułów dla wielbicieli rozmaitych gatunków gier. Każda z nich posiada oznaczenie dla graczy w jakim wieku jest przeznaczona, ile osób może w nią grać oraz jaka liczba kostek jest potrzebna. Warto również rzucić okiem na zapowiedzi.

Aplikacja przydaje się nie tylko jako bank gier, ale także stacja kontrolna naszej kostki. Dzięki niej możemy sprawdzić poziom naładowania DICE+, liczbę łącznie wykonanych przez nasz rzutów, a nawet łączny czas gry i liczbę w sumie wyrzuconych punktów.

Program jest dostępny w polskiej wersji językowej. Język aplikacji zostaje wybrany na podstawie domyślnego języka systemu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre, bo polskie, czyli recenzja DICE+

56
SPRZĘT 31.05.2014 | Karolina Mosur (Snow_Rainy)

Niewiele jest w świecie produktów elektronicznych, z których my, Polacy, możemy być dumni. Warto więc przyjrzeć się kostce DICE+, która jest projektem pomysłu Patryka Strzelewicza oraz Michała Bąka. Tym bardziej, że ten gadżet spodobał się nawet Appleowi, który zdecydował się na jego sprzedaż w swoich sklepach. W ładnym, białym opakowaniu (które budzi mimowolne skojarzenia z produktami Applea), poza kostką znajdziemy także krótki kabel zasilający microUSB, niebieski woreczek do przechowywania zestawu oraz instrukcję obsługi urządzenia. Ta ostatnia zaleca nam pobranie aplikacji z grami (jest…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.