r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DICE+ Games 1.3.1

Strona główna Android Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy

DICE+ Games jest aplikacją, która pozwoli na dostęp do gier dedykowanych do popularnej kostki DICE+. Zgodnie z zapewnieniami producenta, co miesiąc do bazy dodawana jest nowa produkcja.

Wśród dostępnych tytułów znajdziemy chociażby grę karcianą Pirates, klasycznego Backgammona, DICE+ Heroes, szerzej znane w naszym kraju jako chińczyk, a także wydaną w maju 2014 roku grę bazującą na świetny serialu edukacyjnym „Był sobie człowiek”. Nie zabraknie więc tytułów dla wielbicieli rozmaitych gatunków gier. Każda z nich posiada oznaczenie dla graczy w jakim wieku jest przeznaczona, ile osób może w nią grać oraz jaka liczba kostek jest potrzebna. Warto również rzucić okiem na zapowiedzi.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja przydaje się nie tylko jako bank gier, ale także stacja kontrolna naszej kostki. Dzięki niej możemy sprawdzić poziom naładowania DICE+, liczbę łącznie wykonanych przez nasz rzutów, a nawet łączny czas gry i liczbę w sumie wyrzuconych punktów.

Program jest dostępny w polskiej wersji językowej. Język aplikacji zostaje wybrany na podstawie domyślnego języka systemu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre, bo polskie, czyli recenzja DICE+

56
SPRZĘT 31.05.2014 | Karolina Kowasz

Niewiele jest w świecie produktów elektronicznych, z których my, Polacy, możemy być dumni. Warto więc przyjrzeć się kostce DICE+, która jest projektem pomysłu Patryka Strzelewicza oraz Michała Bąka. Tym bardziej, że ten gadżet spodobał się nawet Appleowi, który zdecydował się na jego sprzedaż w swoich sklepach. W ładnym, białym opakowaniu (które budzi mimowolne skojarzenia z produktami Applea), poza kostką znajdziemy także krótki kabel zasilający microUSB, niebieski woreczek do przechowywania zestawu oraz instrukcję obsługi urządzenia. Ta ostatnia zaleca nam pobranie aplikacji z grami (jest…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.