DMEX DMEX 1.2.6

Strona główna Windows Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

DMEX to dodatek do Eksploratora systemu Windows, który rozszerza nieco jego możliwości między innymi o funkcje związane z rozmieszczaniem okien na pulpicie oraz operacjami na plikach, takimi jak zmiana nazw, przenoszenie pomiędzy katalogami, wybiórcze zaznaczanie oraz synchronizacja pomiędzy folderami.

Funkcje aplikacji dostępne są w formie niewielkiego, klasycznego menu kontekstowego, które uruchamiane jest po naciśnięciu kombinacji klawiszy Ctrl + F1 na klawiaturze na dowolnym poziomie systemowego Eksploratora.

Wśród opcji programu możliwe jest między innymi grupowe zmienianie nazw plików z wykorzystaniem tagów ID3 oraz danych Exif, wygodne przenoszenie dokumentów do katalogu na wyższym poziomie czy też zaznaczanie plików z folderu z wykorzystaniem maski.

Warto wiedzieć, że praktycznie wszystkie opcje w programie również mogą być obsługiwane bezpośrednimi skrótami klawiszowymi, które można ustalić w ustawieniach: są one dostępne z poziomu menu kontekstowego ikony aplikacji na pasku zadań.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!