DVDFab Passkey Lite 9.3.1.9

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DVDFab Passkey Lite to darmowa i uproszczona wersja popularnego programu do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD i Blu-ray.

Aplikacja jest niezwykle przydatna, jeżeli zamierzamy skopiować i zabezpieczyć cenne dane znajdujące się na płytach. Program usuwa następujące zabezpieczenia z płyt – AACS, V12+, BD+, BDAV oraz AVCREC. Uniemożliwia on natomiast kopiowanie danych z płyt zabezpieczonych przez CPRM lub ArccoS, ale pozwala na ich odtwarzanie.

Znajdziemy w nim wbudowane narzędzia – Passkey dla DVD oraz drugi Passkey dla Blu-ray. DVDFab Passkey Lite charakteryzuje się czytelnym interfejsem oraz wydajnością podczas deszyfracji płyt DVD i Blu-ray. Używając tego oprogramowania możemy oglądać i odtwarzać płyty bez limitów regionu.

Korzystając z aplikacji możemy zezwolić innym programom na rippowanie i kopiowanie całych zawartości płyt. DVDFab Passkey Lite jest w pełni komatybilny z następującymi aplikacjami: DVDFab DVD Copy/Ripper, PowerDVD, TotalMedia Theatre, WinDVD, Roxio, ImgBurn, Clone DVD, VLC media player, XBMC, DVDRanger oraz DVD Shink.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 17.11.2017 19:17

Ten program, wbrew temu co napisano, nie usuwa zabezpieczeń z płyt.

goblin21   2 #6 21.11.2015 18:11

Do 7 grudnia trwa akcja rozdawania dożywotnich licencji na ten program. http://www.dvdfab.cn/promotion.htm

dzikiwiepsz   14 #5 03.09.2013 17:52

Ten program jest darmowy do czego? bo do dvd i blu-ray jest płatny.

  #4 18.01.2013 07:59

Program na Windows 7 Home Premium 64-bit działa bez zająknięcia. Bardzo słabo współpracuje, albo można powiedzieć że nie współpracuje z VLC (w trakcie odtwarzania płyty BLU-RAY wyświetlane są dropy, czasami sekundowy zarys czystego filmu). Działa natomiast bardzo dobrze z odtwarzaczem Light Alloy, po uprzednim jego skonfigurowaniu, czyli podaniu w ustawieniach, ścieżki dostępu do napędu optycznego naszego sprzętu. Nie bardzo wiem co w tym programie jest bezpłatne, bo zdjęcie zabezpieczenia AACS działa tylko miesiąc. Chcąc korzystać dalej z pełnych walorów softu, niestety "cash baby"

  #3 14.10.2012 18:57

niestabilny fab to samo ale szybki

  #2 14.10.2012 18:56

zjechany program szkoda pobierac niekompatybilny przy skanowaniu plyty sie wiesza i pisze komunikat ze zachwile nastapi zamkniecie programu poprostu niech troche popracuja nad nim bo on jest dobry ale wymaga dopracowania.

Snorta   2 #1 29.09.2012 16:25

Kolejny niedopracowany wynalazek w fazie rozwoju.