r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DVDFab Passkey Lite 9.2.2.8

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DVDFab Passkey Lite to darmowa i uproszczona wersja popularnego programu do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD i Blu-ray.

Galeria programu

Aplikacja jest niezwykle przydatna, jeżeli zamierzamy skopiować i zabezpieczyć cenne dane znajdujące się na płytach. Program usuwa następujące zabezpieczenia z płyt – AACS, V12+, BD+, BDAV oraz AVCREC. Uniemożliwia on natomiast kopiowanie danych z płyt zabezpieczonych przez CPRM lub ArccoS, ale pozwala na ich odtwarzanie.

Znajdziemy w nim wbudowane narzędzia – Passkey dla DVD oraz drugi Passkey dla Blu-ray. DVDFab Passkey Lite charakteryzuje się czytelnym interfejsem oraz wydajnością podczas deszyfracji płyt DVD i Blu-ray. Używając tego oprogramowania możemy oglądać i odtwarzać płyty bez limitów regionu.

Korzystając z aplikacji możemy zezwolić innym programom na rippowanie i kopiowanie całych zawartości płyt. DVDFab Passkey Lite jest w pełni komatybilny z następującymi aplikacjami: DVDFab DVD Copy/Ripper, PowerDVD, TotalMedia Theatre, WinDVD, Roxio, ImgBurn, Clone DVD, VLC media player, XBMC, DVDRanger oraz DVD Shink.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 17.11.2017 19:17

Ten program, wbrew temu co napisano, nie usuwa zabezpieczeń z płyt.

goblin21   2 #6 21.11.2015 18:11

Do 7 grudnia trwa akcja rozdawania dożywotnich licencji na ten program. http://www.dvdfab.cn/promotion.htm

dzikiwiepsz   14 #5 03.09.2013 17:52

Ten program jest darmowy do czego? bo do dvd i blu-ray jest płatny.

  #4 18.01.2013 07:59

Program na Windows 7 Home Premium 64-bit działa bez zająknięcia. Bardzo słabo współpracuje, albo można powiedzieć że nie współpracuje z VLC (w trakcie odtwarzania płyty BLU-RAY wyświetlane są dropy, czasami sekundowy zarys czystego filmu). Działa natomiast bardzo dobrze z odtwarzaczem Light Alloy, po uprzednim jego skonfigurowaniu, czyli podaniu w ustawieniach, ścieżki dostępu do napędu optycznego naszego sprzętu. Nie bardzo wiem co w tym programie jest bezpłatne, bo zdjęcie zabezpieczenia AACS działa tylko miesiąc. Chcąc korzystać dalej z pełnych walorów softu, niestety "cash baby"

  #3 14.10.2012 18:57

niestabilny fab to samo ale szybki

  #2 14.10.2012 18:56

zjechany program szkoda pobierac niekompatybilny przy skanowaniu plyty sie wiesza i pisze komunikat ze zachwile nastapi zamkniecie programu poprostu niech troche popracuja nad nim bo on jest dobry ale wymaga dopracowania.

Snorta   2 #1 29.09.2012 16:25

Kolejny niedopracowany wynalazek w fazie rozwoju.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.