DWG TrueConvert 2009

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny program firmy Autodesk do przeglądania, drukowania i konwersji pomiędzy różnymi wersjami projektów w formacie DWG i DWF.

Konwersja jest możliwa w obie strony tj. ze starszych wersji do nowszych i na odwrót. Pliki mogą być konwertowane pojedynczo i seryjnie - co jest bardzo pomocne przy dużej liczbie projektów. Zastosowanie programu jest bardzo szerokie - może być wykorzystywany do współpracy z innymi członkami zespołów projektów, którzy nie mają najnowszych wersji programu AutoCAD, lub też posiadają oprogramowanie do wspomagania projektowania innych producentów, które nie wspiera nowszych wersji plików DWG. Z drugiej strony możne być wykorzystywany do migracji posiadanych plików DWG do nowszych wersji.

Uwaga

Program DWG TrueConvert jest obecnie dostępny jedynie jako komponent towarzyszący DWG TrueView.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!