r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dailymotion

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

Dialymotion to francuski konkurent serwisu YouTube. Program pozwala na pełną obsługę serwisu wprost z urządzeń mobilnych.

Galeria programu

Użytkownik mam możliwość przeglądania kanałów, subskrybowania ich czy komentowania. Po zalogowaniu się dostępne są dodatkowe funkcje, takie jak wgrywanie własnych materiałów wideo czy zarządzanie playlistami. Standard dla tego typu programów.

Interfejs nie odbiega od klasycznych rozwiązań Androida. Centralne miejsce stanowi lista z filmami. Możemy ją sortować według kilku kryteriów. Po lewej stronie u góry skryły się opcje oraz wyszukiwarka. Po prawej rozwijane menu z kategoriami i danymi naszego konta. Całość bardzo dobrze współgra z HOLO.<

Dailymotion jest dostępne za darmo. Choć baza jej materiałów odbiega od tego co znamy z YouTube, to jakość wykonania oraz inne materiały ekskluzywne sprawiają, iż warto poświęć czas na jej pobranie i sprawdzenie .

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.