r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dark Stories

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Dark Stories to mobilna wersja imprezowej gry karcianej, w której zadaniem graczy jest odgadnięcie rozwiązania zagadki, przeczytanej przez wyznaczonego narratora.

Zagadki zostały podzielone według trudności na 3 grupy. Narrator może wybrać zagadkę, odczytać jej treść, a następnie, tylko dla siebie, przeczytać odpowiedź. Inni gracze muszą zadawać mu pytania, na które może odpowiadać „tak”, „nie” lub „to nie jest istotne”.

Rozwiązane przez graczy zagadki można oznaczać. Ponadto w aplikacji można zagadki filtrować tak, by wyświetlić tylko nierozwiązane albo wybrać poziom trudności.

W przypadku braku pomysłu można wylosować zagadkę do rozwiązania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: Dark Stories (Czarne historie)

8
16.01.2018  •  Anna Rymsza

Aplikację Dark Stories warto zabrać na wyjazd na ferie. To dobrze przygotowana mobilna wersja imprezowej gry karcianej „Czarne historie”, w której zadaniem graczy jest odgadnięcie, jak doszło do opisanej sytuacji. Jeden z graczy musi wcielić się w narratora, który odczyta opis, a następnie będzie prowadził pozostałych graczy do rozwiązania. Narrator może wybrać zagadkę, odczytać jej treść, a następnie, tylko dla siebie, przeczytać odpowiedź. Inni gracze muszą zadawać mu pytania, na które może odpowiadać „tak”, „nie” lub „to nie jest istotne”. Rozwiązane przez graczy zagadki można…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.