Data + znacznik czasu zdjęcia Data + znacznik czasu zdjęcia

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Data + znacznik czasu zdjęcia to prosta aplikacja, która służy do nanoszenia na zdjęciach znacznika z datą i godziną wykonania.

Wiele aparatów fotograficznych nanosi na zdjęcia najważniejsze informacje, m.in. właśnie datę, kiedy powstały oraz godzinę wykonania. W smartfonach z Androidem ta sprawa rozwiązana jest w dość zawiły sposób i chcąc sprawdzić tego typu dane, należy wyszukać je w menu kontekstowym każdej z fotografii, którą przechowujemy w pamięci urządzenia. Program Data + znacznik czasu zdjęcia ma na celu rozwiązać ten problem. Po zainstalowaniu, musimy tylko udzielić aplikacji pozwolenia na oznaczanie zdjęć. Później wystarczy korzystać z tego aparatu fotograficznego, którego zwykle używamy. Na każdym zdjęciu, w lewym dolnym rogu, pojawi się wybita małą czcionką informacja, kiedy i o której godzinie powstało zdjęcie.

Pełna wersja programu kosztuje blisko 20 zł. To spora cena, jak za aplikację, która ma ograniczony zestaw możliwości i służy do wykonywania prostej przecież czynności. W wersji PRO zyskamy dostęp do edycji koloru i wielkości czcionki w znacznikach na zdjęciach, skorzystamy z możliwości dodawania na fotografiach znacznika GPS, będziemy mogli też wybrać miejsce na zdjęciu, w którym mają się pojawić znaczniki. Dzięki wersji PRO aplikacji wyłączymy też reklamy, które są mocno uciążliwe i nieraz zasłaniają cały ekran urządzenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!