Dawn of Gods Dawn of Gods 2.1.0

Strona główna iOS Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dawn of Gods to gra strategiczno-przygodowa, osadzona w klimacie starożytności i mitycznych bóstw. Wszystko osadzone jest w nieco baśniowym klimacie i oprawione ładną dla oka szatą graficzną.

W grze mamy dwa zadania do wykonania, ściśle ze sobą połączone. Pierwsze z nich polega na rozbudowywaniu własnej wioski, tworząc nowe budynki oraz elementy do obrony przed atakami. Drugie zadanie to podboje. Wraz z rozwojem naszej armii, będziemy mogli szkolić coraz to nowych wojowników, posiadających specyficzne, przydatne w walce umiejętności.

Do walki będziemy mogli też zaprząc bogów. Ich pomoc będzie nieoceniona, bo mają oni potężne moce, są też odporni na rany, co przyda się w walce z dużymi siłami wroga. Rzecz jasna, im dłużej będziemy grać, tym więcej bóstw pojawi się do naszej dyspozycji.

Gra jest bezpłatna, ale korzystając z mikropłatności możemy np. skrócić czas oczekiwania na powstanie nowej warowni lub ośrodka szkolenia wojowników. Da się jednak grać w miarę płynnie bez konieczności płacenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!