Day by Day Habit Tracker Day by Day Habit Tracker 1.5.1

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Day by Day Habit Tracker zmienia smartfon w narzędzie do motywowania, gdy wyznaczymy sobie cel do osiągnięcia, pozwala też na bieżąco obserwować postępy na drodze ku wymarzonemu rezultatowi.

Program prezentuje się ładnie dla oka, a wszystko dzięki zastosowaniu żywych kolorów i elementów google'owego języka estetycznego Material Design. Dlatego śledzenie codziennych nawyków jest przyjemne i proste.

Na początku przygody z aplikacją wybieramy cel. Może to być zadanie bardzo proste, jak np. spanie codziennie przez 8 godzin i bez wyznaczonej daty granicznej osiągnięcia celu. Wtedy po wykonaniu każdego kroku zaznaczamy, że się udało, a aplikacja dodaje kolejny element do swego rodzaju szlaczka, który obrazuje naszą drogę do sukcesu. Można też ustawić cel do osiągnięcia w konkretnym czasie, np. biegać codziennie przez dwa miesiące. Wtedy mechanizm działania aplikacji będzie bardzo podobny. Ręcznie odhaczamy każdy kolejny wykonany etap, a dodatkowo aplikacja wyliczy, ile procentowo naszej misji wykonaliśmy. Przy każdym etapie można też dodawać notatki, a do ścieżki celu dodać jedną z kilkunastu ikon oraz kolorów oferowanych przez program.

W wersji darmowej programu Day by Day Habit Tracker można realizować maksymalnie dwa cele jednocześnie. Pełna wersja aplikacji kosztuje 7,2 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!