Dead Wake 1.0.3

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Budząca grozę strzelanina, w której wcielamy się w rolę żołnierza samotnie broniącego się przed nacierającymi z impetem wygłodniałymi zombie. Jednym ze sposobów obrony jest ustawianie wymyślnych barykad mogących składać się ze wszystkiego co porozrzucane w okolicy, beczki, deski, kanistry, worki z piaskiem czy choćby stary rower, wszystko to można wykorzystać w walce z potworami. Ponadto wyposażeni jesteśmy w broń palną, dzięki której nasze zmagania w starciu z zombiakami przynoszą oczekiwany efekt. Już na początku rozgrywki należy szybko odnaleźć ukryty skład amunicji oraz środki opatrunkowe, bez których nawet po wygranej bitwie nie dotrwamy do następnego układu. Gra posiada dobrą oprawę audiowizualną, która odpowiada mrocznemu i posępnemu klimatowi przedstawionemu w grze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 09.12.2016 20:26

Ja tam doceniam dużą różnorodność gier i programów na tej stronie.Nawet tych kiczowatych czy niepotrzebnych.Zawsze komuś coś się przyda coś spodoba.Ja np.mam kilka niby kiczowatych gierek które mi się podobają.Im więcej "kolorowego śmiecia" tym lepiej :).I świat staje się bardziej różnorodny hihi! Świetnym przykładem wszelakiej maści śmniecia są Chiny czy Japonia.Tam są takie wynalazki o jakich wam się nie śniło! Ale wesoło i nie nudni przynajmniej.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #4 14.12.2014 22:35

@chuckyciechanow: ESET i AVG nic takiego nie zgłaszają.

chuckyciechanow   1 #3 01.08.2010 13:17

Podczas instalacji Kaspersky znajduje trojana.

  #2 30.07.2010 20:44

Czy kiedykolwiek pojawi się tu jakaś normalna gra i uczciwe komentarze?

saturno   12 #1 30.07.2010 17:52

System requirements: Windows / Graphics Card with Shader Model 3.0 support (for example: NVidia GEForce 6600, ATI Radeon X1300)

Ciężko w opisach gier byłoby dodać coś takiego ???