Debotnet Debotnet 0.7.7

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Debotnet to darmowe narzędzie umożliwiające łatwe i szybkie modyfikowanie ustawień systemu operacyjnego Windows 10 związanych z ochroną prywatności użytkownika.

Jak doskonale wiadomo, Microsoft zbiera rozmaite informacje na temat osób korzystających z systemu operacyjnego Windows 10, a dezaktywowanie funkcji pozyskiwania danych przez giganta z Redmond jest bardzo problematyczne. Można jednak zainstalować dodatkową aplikację, taką jak Debotnet, by dostosować rozmaite opcje i zapewnić sobie więcej prywatności w trakcie codziennego korzystania z komputera.

Debotnet oferuje możliwość wyłączenia funkcji telemetrycznych i internetowych, które odpowiadają za wysyłanie danych do Microsoftu (w tym również poufnych informacji), ale nie tylko, bowiem aplikacja pozwala również na odinstalowywanie aplikacji wbudowanych w system operacyjny Windows 10. Udostępniono także nieskomplikowany silnik skryptowy, dzięki któremu można dodawać własne ustawienia prywatności.

Warto wspomnieć, że Debotnet charakteryzuje się bardzo prostym, czytelnym interfejsem użytkownika. Włączanie i wyłączanie rozmaitych opcji odbywa się zaledwie jednym kliknięciem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!