Deep Freeze Standard Deep Freeze Standard 8.62.020.5630

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Deep Freeze Standard to nietypowa aplikacja, która zabezpiecza przed niepożądanymi zmianami poszczególne partycje dysku twardego wraz z zainstalowanym systemem operacyjnym.

Program zabezpiecza „zamrażając” wybrane przez użytkownika partycje dysku twardego, a następnie zapamiętuje wszystkie wprowadzone zmiany i ustawienia systemu Windows. Od tej pory wszystkie wprowadzone zmiany przez użytkownika w systemie zostaną całkowicie usunięte po ponownym uruchomieniu komputera.

Korzystając z możliwości jakie oferuje Deep Freeze Standard, możemy wykonywać wiele ryzykownych czynności w systemie, a także śmiało eksperymentować z ustawieniami komputera. Dodatkowo użytkownicy mogą instalować dowolne aplikacje z internetu, nie obawiając o zainfekowaniu komputera przed szkodliwymi wirusami czy innym złośliwym oprogramowaniem.

Deep Freeze Standard to niezbędne narzędzie do wszystkich komputerów używanych w szkole, biurze lub nawet w domu. Idealnie nadaje się do zabezpieczenia komputera, używanego przez większą ilość użytkowników. Deep Freeze Standard zapewnia powrót do pierwotnego stanu systemu operacyjnego, przy każdym ponownym uruchomieniu komputera. Obsługuje dyski twarde SCSI, SATA, ATA oraz systemy plików FAT, FAT32 i NTFS.

Uwaga!

  • Aby uruchomić aplikację, należy przytrzymać klawisz SHIFT i nacisnąć na ikonę programu znajdującą się w zasobniku systemowym.
  • W jaki sposób odinstalować program z systemu operacyjnego? Przed usunięciem programu należy program wyłączyć, zaznaczając w jego opcjach "Boot Thawed" i wciskając przycisk OK. Następnie należy ponownie uruchomić komputer, włączyć plik instalacyjny programu i wybrać opcję "Uninstall".
  • Program dostępny jest w wersji próbnej i możemy go testować przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!