DefenseWall Personal Firewall DefenseWall Personal Firewall 3.25

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DefenseWall Personal Firewall to jeden z najskuteczniejszych programów zabezpieczających komputery. Oferuje doskonałą zaporę sieciową i zapewnia bezpieczne surfowanie po Internecie, chroniąc system przed niebezpiecznymi witrynami. Charakteryzuje się szybkością działania oraz wbudowaną funkcją Sandbox, która służy do umieszczania podejrzanych plików w tzw. piaskownicy. Wszystkie niepewne aplikacje będą uruchamiane i testowane w odizolowanym od systemu operacyjnego wirtualnym środowisku, zapewniając przy tym dodatkowe bezpieczeństwo dla użytkownika.

Oprogramowanie posiada również dodatkowe zabezpieczenie HIPS (host intrusion prevention system), które chroni przed nieautoryzowanymi próbami dostępu do komputera, modyfikacjami systemu, próbami monitorowania ruchu sieciowego, a także niebezpiecznymi rootkitami, umożliwiającymi hakerom włamanie i przejęcie kontroli nad komputerem. Firewall może współpracować z każdym innym oprogramowaniem antywirusowym.

DefenseWall Personal Firewall skutecznie zatrzymuje niemal wszystkie najgroźniejsze szkodniki, które rozpowszechniają się w Internecie. Wśród nich znajdziemy między innymi wirusy, konie trojańskie, keyloggery, rootkity, a także adware, spyware i inne złośliwe oprogramowania. Program jest bardzo prosty w obsłudze i nie sprawi żadnych problemów nawet początkującym użytkownikom.

Uwaga!

  1. DefenseWall Personal Firewall zainstalować i uruchomić można jedynie na 32-bitowych edycjach systemu Windows.
  2. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!