Defiance

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Defiance to futurystyczna sieciowa strzelanina MMO oparta na scenariuszu wyprodukowanego przez Universal Cable Productions amerykańskiego serialu o dokładnie tym samym tytule.

Akcja filmu rozgrywa się w połowie XXI wieku na terenie stanu Kalifornia. Jest już po wojnie z Wotanami – obcymi przybyłymi na Ziemię celem poszukiwania nowego dla swojej rasy domu. Za sprawą łączącego się gatunku obcego z ludzkim planeta zostaje zrujnowana. Nieodwracalnym przemianom ulega również ziemski świat fauny i flory…

Serial rozpoczął premierę w amerykańskiej stacji Syfy 2 kwietnia 2013 roku (polska premiera 7 listopad 2013 w Canal+), a już niecałe dwa tygodnie później fani filmowi mogli cieszyć się przygodami głównych bohaterów na ekranach swoich komputerów oraz konsol.

Gracz wciela się w jedną z czterech dostępnych klas postaci otrzymując jednocześnie olbrzymie możliwości w kwestii jej kreacji, personalizacji i zarządzania nią. Wyposażony w futurystyczny sprzęt i najnowszej generacji środki bojowe rusza do walki o przetrwanie w dynamicznym i ciągle zmieniającym się środowisku. Oprócz walki solo może on także wstąpić w tryb kooperacji z graczami z całego świata.

Defiance to świetny tytuł MMO z licznymi elementami RPG oraz gier akcji zbudowany w klimacie science fiction, którego niewątpliwie największą zaletą jest wzajemne przeplatanie się wątków i różnych treści występujących zarówno w wersji filmowej jak i tej komputerowej.

Gra posiada dobrą ścieżkę dźwiękową, doskonałą grafikę, wysoki realizm zachowań postaci jak również przebiegu całej akcji gry. Dzięki tym wszystkim cechom oraz wielu innym aspektom tytuł z pewnością zainteresuje wielu graczy na nieco dłużej niż tylko weekend.

Uwaga!

  • Właściwy plik gry można uzyskać przy pomocy specjalnego menadżera pobierania i instalacji, który można pobrać bezpośrednio ze strony producenta lub strony projektu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Masa broni, rozległe tereny, mozliwość tworzenia drużyn, widok TPP, świetny klimat ...
... który potrafi się szybko znudzić, AI przeciwników, mało możliwości customizacji bohatera.
ocena użytkownika
03.04.2015 13:57

Gracz walczy o przetrwanie w post-apokaliptycznym świecie z najeźdźcami z kosmosu oraz innymi frakcjami dążącymi do podbicia planety. Widok na akcję mamy za plecami bohatera (TPP), korzystamy z masy broni eksterminacyjnej, poruszamy się po ogromnych mapach pojazdami - np. quadami, a przed nami jest bardzo dużo zadań pobocznych i głównych.
Sporym minusem jest fakt iż twórcy mogli bardziej popracować nad customizacją postaci jak i polepszeniem jakości graficznej produktu.