Defraggler Defraggler 2.22.995

Strona główna Windows Narzędzia Defragmentatory plików
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Defraggler to proste narzędzie przeznaczone do defragmentacji partycji systemowych (NTFS i FAT32) przygotowane przez autorów programu CCleaner.

Aplikację na tle konkurencyjnych rozwiązań wyróżnia możliwość defragmentowania wolnej przestrzeni dysku oraz wybranych partycji, katalogów czy plików. Ponadto w narzędziu Defraggler dodano funkcję skanowania dysków w poszukiwaniu błędów i ustawiania priorytetów defragmentacji.

Podobnie jak w przypadku innych produktów firmy Piriform (CCleaner, Recuva) Defraggler zajmuje niewielką przestrzeń dyskową i można go przenosić właściwe wszędzie bez konieczności instalacji.

Uwaga!

  • Istnieje też rozszerzona wersja programu, Defraggler Professional, którą można zakupić korzystając z przycisku "Kup pełną wersję" na górze strony.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

brak
mała skuteczność
ocena użytkownika
04.12.2019 21:37 • Recenzja do wersji 2.22.995

Użyłem programu na bazie opinii użytkowników. Przedmiotem był dysk 4TB (zapełniony do 2TB). Po ponad dwóch dniach nieprzerwanej defragmentacji nadal wykazywał 47% pofragmentowanych plików. Czas wskazywany do zakończenia procesu poniżej 1 minuty. Kolejny raz okazało się, że darmowe znaczy kiepskie jakościowo. Wątpię, aby wersja płatna była skuteczniejsza.

Prosta obsługa, bezpłatny, skuteczny
Powolne działanie
ocena użytkownika
28.06.2016 18:19 • Recenzja do wersji 2.21.993

Program jest dość powolny w działaniu i niekiedy jest potrzeba powtórzenia procesu defragmentacji, choć od wersji sprzed kilku lat poczyniono tu duży postęp. Porównując go do systemowego defragmentatora z Windows 7 jest o niebo dokładniejszy. Można defragmentować tym programem pojedyncze pliki z menu kontekstowego, program ponadto pokazuje dane Smart, a przed defragmentacją warto usunąć śmieci z systemowego kosza. Ogólnie - biorąc pod uwagę, że program jest bezpłatny - wart jest polecenia, aczkolwiek ustępuje szybkością i dokładnością np. takiemu programowi jak PerfectDisk warto go zainstalować.