r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DelFix 1.013

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe

Delfix to darmowa aplikacja, która pozwala na oczyszczenie dysku twardego z pozostałości zostawionych przez narzędzia diagnostyczne i programy antywirusowe.

Galeria programu

W trakcie prac nad dezynfekcją komputera użytkownik wykorzystuje rozmaite programy czyszczące, ale one również zostawiają po sobie ślad w systemie operacyjnym, dlatego też warto w tym celu zrobić użytek z Delfixa. To niewielkie, ale bardzo przydatne narzędzie, oferujące możliwość wprowadzenia ważnych zmian w popularnych "okienkach", takich jak np. utworzenie kopii zapasowej rejestru, ponowne aktywowanie przywracania systemu czy też przywrócenie ustawień domyślnych w Windowsie.

Delfix nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Cała obsługa programu sprowadza się do wybrania danej operacji i kliknięcia odpowiedniego przycisku. Po wykonaniu tych czynności program automatycznie zajmuje się usuwaniem pozostałości. Wszystko odbywa się w tle, a po wykonaniu zadania na ekranie użytkownik może zapoznać się ze szczegółowym raportem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 25.08.2016 14:11

@Meszuge: plik exe do wywalenia przez shift + del

Meszuge   17 #1 18.04.2016 14:32

A co pozostawia po sobie DelFix ?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.