DeleD Community Edition DeleD Community Edition 2.45

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DeleD to narzędzie do modelowania i edytowania obiektów trójwymiarowych, które okaże się pomocne niezależnym lub profesjonalnym twórcom gier komputerowych, ale nie tylko – z powodzeniem może zostać wykorzystane także w innych dziedzinach, takich jak na przykład projektowanie stron internetowych.

Program bazuje na pięciu głównych filarach: edycja obiektów geometrycznych, animacja, mapowanie UV, lightmapping i raytracing. DeleD został wyposażony w wiele narzędzi do modyfikowania obiektów 3D, pozwala tworzyć animowane obiekty w krótkim czasie, zawiera wbudowany edytor UV, dzięki któremu nałożymy detale na nasz obiekt 3D, a także oferuje funkcję rozświetlenia uprzednio przygotowanych elementów.

DeleD wspiera powszechnie stosowane silniki i formaty plików, a producent zapewnia, że istnieje możliwość dodania kolejnych, o ile użytkownicy programu wyrażą taką prośbę. Póki co stara się ułatwić zadanie początkującym, umieszczając setki profesjonalnie wykonanych tekstur i modeli 3D, co z pewnością docenią początkujący, którzy chcieliby nauczyć się tworzyć własne gry.

Nieskomplikowany interfejs użytkownika sprawia, że modelowanie i edytowanie obiektów 3D w programie DeleD nie sprawia większych problemów. Tym niemniej stworzenie skomplikowanych światów, w których mogłaby toczyć się akcja przygotowywanej przez nas produkcji, zajmie z pewnością sporo czasu i będzie wymagało niemałych zdolności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!