Delete.On.Reboot Delete.On.Reboot 1.66

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Delete.On.Reboot to proste w obsłudze narzędzie do usuwania zablokowanych plików na komputerze z systemem operacyjnym Windows. Całą operację można wykonać w trzech krokach.

Jak to działa?

Po uruchomieniu Delete.On.Reboot wystarczy określić ścieżkę zapisu plików, katalogów lub podfolderów, których nie możemy usunąć w tradycyjnych sposób, by dodać je do głównego okna opisywanego programu, a następnie kliknąć przycisk „restart the pc now”, co spowoduje trwałe usunięcie wskazanych danych poprzez ponowne uruchomienie komputera.

Działa na wszystkich komputerach

Delete.On.Reboot jest niewielką aplikacją, która w znikomym stopniu zużywa zasoby naszego peceta, dlatego też można z niej korzystać nie tylko na nowszych, ale również na starszych urządzeniach.

Zawsze pod ręką

Warto wspomnieć, że Delete.On.Reboot może zostać zintegrowany z Eksploratorem Windows poprzez dodanie go do menu kontekstowego z poziomu zakładki „extras”.

Delete.On.Reboot – najważniejsze cechy:

  • program do usuwania zablokowanych plików (także z katalogów i podfolderów)
  • bardzo prosta obsługa aplikacji
  • możliwość integracji z Eksploratorem Windows
  • zadziała nawet na starszych komputerach

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!