Delikatesy Centrum Delikatesy Centrum 2.1.10

Strona główna Android Zakupy Sklepy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Delikatesy Centrum to oficjalna aplikacja dla klientów Delikatesów Centrum, czyli popularnej sieci sklepów spożywczych dostępnej w różnych rejonach Polski.

Sprawdź najnowsze promocje i nie tylko

Dzięki temu programowi będziemy mogli łatwo i szybko zapoznać się z aktualnymi ofertami promocyjnymi, sprawdzić i aktywować kupony zniżkowe, monitorować historię swoich zakupów oraz informacje na temat uzyskanych rabatów. Ponadto aplikacja umożliwia bezproblemowy kontakt z infolinią Delikatesów Centrum w celu wyjaśnienia ewentualnych problemów z zakupami, cenami i nie tylko.

Możliwość tworzenia listy zakupów

Delikatesy Centrum warto również zainstalować po to, by móc utworzyć listę zakupów poprzez zeskanowanie dostępnych u siebie w domu kodów kreskowych z opakowań produktów, które nam się kończą. Tak przygotowane listy zakupów można zachować dla siebie bądź też udostępnić wybranym użytkownikom, np. sąsiadom.

Wbudowany dostęp do karty lojalnościowej Delikarta

W aplikacji Delikatesów Centrum znajduje się również Delikarta, czyli specjalna karta dająca klientom wspomnianej sieci sklepów liczne przywileje, w tym zniżki na zakupy, kupony promocyjne czy możliwość skorzystania z ofert przygotowanych wyłącznie z myślą o posiadaczach Delikarty.

Delikatesy Centrum – najważniejsze cechy:

  • oficjalna aplikacja Delikatesów Centrum
  • dostęp do najnowszych ofert promocyjnych
  • pozwala na tworzenie i udostępnianie listy zakupów
  • zawiera kartę lojalnościową Delikarta
  • szybki kontakt z infolinią

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!