Design Review 2012

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Autodesk Design Review to narzędzie wspierające proces projektowania, służące do oceny, nanoszenia i zaznaczania zmian w projektach.

Użytkownicy mogą, w ramach procesu weryfikacji projektu, przeglądać i drukować pliki, a także dokonywać w nich pomiarów i wprowadzać do nich zaznaczane zmiany. Program umożliwia m. in. dokonywanie pomiarów 3D i nanoszenie uwag w widokach i definiowanych przez użytkownika systemach współrzędnych, porównywanie wersji z pokazywaniem recenzentowi skreśleń i uzupełnień, odniesienia geoprzestrzenne, umożliwiające osobom pracującym w terenie szybkie lokalizowanie znajdujących się na nich obiektów z wykorzystaniem GPS ponadto aplikacja umożliwia wyszukiwanie kontekstowe, z dostępem on-line do informacji katalogowych ThomasNet i GlobalSpec wprost z projektu.

Uwaga!

  1. Program instaluje się w trybie online.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!