Desktop Weather Desktop Weather

Strona główna Windows Dom Pogoda
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Desktop Weather to niewielka i bardzo prosta w użyciu aplikacja dostarczająca informacje o aktualnych danych metrologicznych. Z jej poziomu dowiemy się jaka pogoda występuje obecnie w wielu różnych zakątkach świata, a także w większości polskich miast.

Program oferuje funkcje, umożliwiające przeglądanie takich informacji jak np. temperatura i temperatura odczuwalna, prędkość i kierunek wiatru, poziom zachmurzenia, widoczność, wilgotność, godzina wschodu/zachodu słońca itp. Poza danymi o aktualnych warunkach atmosferycznych Desktop Weather daje dostęp do danych o prognozie na najbliższe godziny oraz 10 nadchodzących dni. Nie zabrakło także opcji prognoz w formie wideo oraz map z odwzorowaniem różnych atrybutów pogodowych. Obie one jednak nie obejmują obszaru naszego kraju.

Po uruchomieniu Desktop Weather działa w obrębie zasobnika systemowego, gdzie wyświetla ikonkę z aktualną temperaturą dla zdefiniowanej lokalizacji. Atutem aplikacji jest dopracowany interfejs graficzny oraz obsługa motywów graficznych, pozwalających dostosowywać tło prezentowanych danych do indywidualnych preferencji użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!