r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DesktopOK 4.61

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

DesktopOK to niewielkie, ale przydatne narzędzie, którego główną funkcją jest utrzymywanie porządku na pulpicie systemu Windows. Program ten pozwala szybko i wygodnie zapisać pozycje wszystkich ikon, znajdujących się na naszym pulpicie.

Galeria programu

To niewielkie narzędzie kierowane jest do użytkowników, którzy lubią kiedy na ich pulpicie panuje ład i porządek. Dla wielu z nich istotną kwestią poza tym co znajduje się na pulpicie jest również ułożenie poszczególnych ikon aplikacji, gier czy folderów. DesktopOK pozwala zapisać i w razie potrzeby szybko przywrócić układ elementów na pulpicie, np. kiedy uruchomimy grę w niższej rozdzielczości, a jego zawartość zostanie rozrzucona po ekranie.

Na tym jednak możliwości tego programu się nie kończą. Oferuje on także kilka innych, godnych uwagi funkcji, z pomocą których m.in. przeniesiemy aplikacje z paska zadań do zasobnika systemowego, ukryjemy kursor myszki lub ikony na pulpicie w sytuacji kiedy przez jakiś czas nie korzystamy z komputera, a także wykorzystamy rolkę na myszce do sterowania poziomem głośności dźwięku w komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 05.05.2016 17:24

Zapisując układ ikon na Winxp i przywracając na Win7 (jeżeli tych ikon było dużo) część ikon jest niewidoczna po Win7.

  #4 09.10.2014 23:11

@Anonim (niezalogowany): i miałeś rację.

  #3 26.09.2014 22:18

To niedługo będzie premiera 4, mam nadzieję.

  #2 27.10.2013 14:24

Korzystam z tego programu od dawna - mały, prosty, intuicyjny a niejednokrotnie "uratował mi pulpit" po różnych zachowaniach systemu Win. :)

  #1 25.07.2013 12:54

Dzięki temu programowi już nigdy więcej pani "Basia" nie będzie mnie wyzywać, że po reinstalacji ma bałagan na pulpicie.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.