r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DesktopOK 5.01

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DesktopOK to niewielkie, ale przydatne narzędzie, którego główną funkcją jest utrzymywanie porządku na pulpicie systemu Windows. Program ten pozwala szybko i wygodnie zapisać pozycje wszystkich ikon, znajdujących się na naszym pulpicie.

To niewielkie narzędzie kierowane jest do użytkowników, którzy lubią kiedy na ich pulpicie panuje ład i porządek. Dla wielu z nich istotną kwestią poza tym co znajduje się na pulpicie jest również ułożenie poszczególnych ikon aplikacji, gier czy folderów. DesktopOK pozwala zapisać i w razie potrzeby szybko przywrócić układ elementów na pulpicie, np. kiedy uruchomimy grę w niższej rozdzielczości, a jego zawartość zostanie rozrzucona po ekranie.

r   e   k   l   a   m   a

Na tym jednak możliwości tego programu się nie kończą. Oferuje on także kilka innych, godnych uwagi funkcji, z pomocą których m.in. przeniesiemy aplikacje z paska zadań do zasobnika systemowego, ukryjemy kursor myszki lub ikony na pulpicie w sytuacji kiedy przez jakiś czas nie korzystamy z komputera, a także wykorzystamy rolkę na myszce do sterowania poziomem głośności dźwięku w komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 19.02.2018 00:56

A mnie Avast traktuje ten program jako wirusa i przenosi go do kwarantanny.

  #5 05.05.2016 17:24

Zapisując układ ikon na Winxp i przywracając na Win7 (jeżeli tych ikon było dużo) część ikon jest niewidoczna po Win7.

  #4 09.10.2014 23:11

@Anonim (niezalogowany): i miałeś rację.

  #3 26.09.2014 22:18

To niedługo będzie premiera 4, mam nadzieję.

  #2 27.10.2013 14:24

Korzystam z tego programu od dawna - mały, prosty, intuicyjny a niejednokrotnie "uratował mi pulpit" po różnych zachowaniach systemu Win. :)

  #1 25.07.2013 12:54

Dzięki temu programowi już nigdy więcej pani "Basia" nie będzie mnie wyzywać, że po reinstalacji ma bałagan na pulpicie.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.