Dictionary .NET Dictionary .NET 10.1.7552.11

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dictionary .NET to poręczna aplikacja do tłumaczenia pojedynczych wyrazów, zwrotów lub długich tekstów z jednego na 91 rozmaitych języków.

Wśród języków obsługiwanych przez Dictionary .NET znajdziemy oczywiście polski, a także niemiecki, angielski, francuski, rosyjski, portugalski czy holenderski. Nie zabrakło również mniej używanych, lecz przydatnych języków, w tym maltańskiego, chińskiego, tajskiego oraz wietnamskiego.

Warto dodać, że Dictionary .NET jest zintegrowany z tłumaczami Google, Bing oraz Yandex. Nie wymaga instalacji i działa w błyskawicznym tempie, automatycznie wykrywając język po wprowadzeniu danego tekstu i tłumacząc go za pomocą jednego kliknięcia.

Dictionary .NET pozwala bez problemu zrozumieć przetłumaczony tekst, ale jest daleki od doskonałości pod względem gramatyki i konstrukcji zdań.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!