r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dictionary .NET 8.9.6533.1

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dictionary .NET to poręczna aplikacja do tłumaczenia pojedynczych wyrazów, zwrotów lub długich tekstów z jednego na 91 rozmaitych języków.

Galeria programu

Wśród języków obsługiwanych przez Dictionary .NET znajdziemy oczywiście polski, a także niemiecki, angielski, francuski, rosyjski, portugalski czy holenderski. Nie zabrakło również mniej używanych, lecz przydatnych języków, w tym maltańskiego, chińskiego, tajskiego oraz wietnamskiego.

Warto dodać, że Dictionary .NET jest zintegrowany z tłumaczami Google, Bing oraz Yandex. Nie wymaga instalacji i działa w błyskawicznym tempie, automatycznie wykrywając język po wprowadzeniu danego tekstu i tłumacząc go za pomocą jednego kliknięcia.

Dictionary .NET pozwala bez problemu zrozumieć przetłumaczony tekst, ale jest daleki od doskonałości pod względem gramatyki i konstrukcji zdań.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 22.11.2015 15:18

Chyba coś zepsułem bo nie przetłumaczył zdania http://i.imgur.com/pyPdVCn.png

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.