Digital Image Tool Digital Image Tool 4.0

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Digital Image Tool to narzędzie do edycji plików graficznych, które oferuje wiele przydatnych opcji i pozwala na modyfikowanie obrazów pojedynczo lub w trybie wsadowym.

W programie dostępne są cztery zakładki, dzięki którym bardzo szybko wykonamy niezbędne operacje. Digital Image Tool oferuje możliwość zmiany rozmiaru zdjęcia (wg skali lub zgodnie z wymiarami podanymi przez użytkownika), pozwala na opisanie go wybranymi tagami i opatrzenie edytowanego pliku znakiem wodnym w celu ochrony przed nieautoryzowanym kopiowaniem np. w Internecie.

Wśród formatów wejściowych obsługiwanych przez Digital Image Tool znajdziemy: GIF, TIF, JPG, BMP, PSD, PNG, TGA oraz RAW. Poszczególne grafiki edytowane w tym programie zapiszemy do JPG, TIF, BMP i PNG.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!