r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Discogs 1.19

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów

Aplikacja Discogs to oficjalna aplikacja mobilna serwisu Discogs.com dla kolekcjonerów winyli, CD, DVD, kaset i taśm z muzyką. Aplikacja synchronizuje się z kontem Discogs, a także pozwala wylosować płytę do posłuchania – wystarczy potrząsnąć iPhonem.

Aplikacja Discogs pozwala bardzo łatwo zrobić katalog posiadanych płyt i kaset, łącznie z możliwością wyboru konkretnego wydania danego albumu. Poza płytami posiadanymi można zbierać listę życzeń. Dane pobierane są z Discogs, czyli obecnie największej na Świecie bazy wydań muzycznych.

Poszukiwanie albumów można zacząć od słów kluczowych, numeru seryjnego lub kodu kreskowego wydania. Można również przeglądać główne wydania i wszystkie wersje danego albumu, wydania konkretnych wytwórni i dorobek wykonawców.

Aplikacja nie daje niestety dostępu do wszystkich możliwości platformy Discogs, nie można więc przeglądać forum, dyskutować ze znajomymi i handlować płytami.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Gratka dla kolekcjonerów płyt: oficjalna aplikacja Discogs w końcu na Androidzie

7
12.07.2016  •  Anna Rymsza

Kolekcjonerzy płyt DVD, CD, kaset i winyli mają powód do radości. Na Androidzie w końcu pojawiła się oficjalna aplikacja mobilna serwisu Discogs.com, gdzie można zapisać swoją kolekcję, skompletować listę płyt do kupienia, śledzić oferty i ceny, a także handlować płytami, kasetami i muzycznymi DVD. Aplikacja Discogs dla Androida była testowana przez ostatnich kilka miesięcy. Na pierwszy rzut oka widać, że nieco różni się od tej na iOS. Bazą dla niej był Discographer – jedna z lepszych aplikacji integrujących się z Discogs. Jednak oficjalna aplikacja ma pewne funkcje, których nie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.