DiskInternals Linux Reader 3.1

Strona główna Windows Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DiskInternals Linux Reader to program pozwalający odczytać zawartość dysków pracujących w systemach plików typowych dla Linuxa (Ext2, Ext3, Ext4 lub ReiserFS). Radzi sobie też z systemami plików Maka: HFS i HFS+. Stanowi więc wygodne rozwiązanie dla osób korzystających zarówno z systemów uniksowych, jak i Windowsa, które chcą mieć możliwość swobodnego odczytania danych z dysków podpiętych do peceta.

Dla ułatwienia nawigacji, dysk z linuksowym systemem plików wyświetlany jest w oknie aplikacji w sposób znany z Windowsa – w formie ikonek i łatwego w obsłudze eksploratora, który działa analogicznie do tego od Microsoftu. W podobny sposób możemy przełączać się pomiędzy różnymi widokami, np. miniatur albo listy. Po kliknięciu na wybrany katalog możliwe jest przejrzenie jego szczegółów w dolnej części okienka. W nim pojawi się także zawartość pliku, jeśli klikniemy na taki, który program jest w stanie odczytać (np. zawartość systemowych plików w formie szesnastkowej).

Ustawienia programu pozwalają między innymi wybrać atrybuty, które mają być prezentowane w kolumnach oraz sposób zapisu nazw wybranych elementów. Aplikacja oferuje wiele opcji związanych z widokiem – warto przetestować możliwe do wyświetlenia dodatkowe panele (wybór dokonywany jest z poziomu menu „View” na górnym pasku narzędzi).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Kisielek   12 #3 18.11.2017 18:02

@o.zio: Kłamstwo. Instalator sam wybiera wersję do instalacji. Zobaczysz to w zakładce 'about'

o.zio REDAKCJA  10 #2 04.12.2016 19:22

@QZXT (niezalogowany): Jak najbardziej, po prostu nie ma dedykowanej 64-bitowej wersji. 32-bitowa działa na obydwu systemach.

  #1 03.12.2016 13:32

Czy ta aplikacja działa poprawnie na 64-bitowych wersjach Windows?