r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Disney Infinity 3.0: Play Without Limits

Strona główna Windows Gry Platformowe

Konsolowy dziecięcy fenomen Disney Infinity w wersji 3.0 trafił również na komputery osobiste. Kolejna edycja popularnego systemu dorzuca przede wszystkim przygody ze świata Gwiezdnych wojen, z najbardziej rozpoznawalnymi bohaterami filmowymi. Co ważne, podstawowa wersja gry została udostępniona zupełnie za darmo, pozwalając każdemu wypróbować produkt na swoim PC. Umożliwia spędzenie kilku miłych chwil.

Tytuł w tym przypadku nie wykorzystuje już specjalnych platform, na których stawiało się figurki zakupione w sklepie, aby przenieść danego bohatera do gry. Świeże twarze dodaje się poprzez wykorzystanie kodu dołączanego do najnowszych zabawek albo decydując się na zakup zawartości w cyfrowej formie. Możemy pomyśleć nad nabyciem pomniejszych elementów do odblokowania lub zainwestować większe pieniądze w konkretne zestawy Disneya, od razu z kolejnymi wciągającymi przygodami.

Projekt oferuje kilka trybów zabawy. Podstawowy to piaskownica, czyli otwarty świat, w którym poruszamy się wybranym bohaterem oraz wznosimy budowle z pomocą części dostępnych w kolekcji. Poza tym są własnie przygody, które wypadałoby potraktować za osobne gry. Mamy tu do czynienia z różnego rodzaju rozgrywką. Przykładowo w realiach Gwiezdnych wojen powalczymy mieczem świetlnym, bohaterowie z W głowie się nie mieści zaserwują nam platformówkę, a jako Myszka Miki się pościgamy.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2.2 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna 1 GB NVIDIA GeForce 560 lub AMD Radeon HD 5600

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zakłócenia mocy, czyli gry ze świata Star Wars, które nie ujrzały światła dziennego

15
16.12.2015  •  Tomasz Wrzesień

Napięcie związane z premierą ponoć fenomenalnego kinowego Epizodu VII Gwiezdnych wojen powoli osiąga apogeum, a tymczasem debiutowi filmu towarzyszyła raptem jedna duża gra ze zrestartowanej przez EA serii Star Wars: Battlefront. Rzecz dziwi, gdy człowiek sięgnie pamięcią wstecz do czasów, kiedy marketing starał się wypchnąć na rynek jak najwięcej projektów PC i konsolowych towarzyszących nowemu obrazowi. Po drodze jednak najpierw LucasArts się trochę pogubiło, a potem wielkie The Walt Disney Company wykupiło w całości Lucasfilm. W przeciągu ostatnich kilkunastu lat do kosza poszło około 30…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #1 29.03.2016 18:02

Na zdjęciach wygląda ciekawie, szkoda że to demo waży aż 1.3 GB.

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.