Disney Infinity 3.0: Play Without Limits

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Konsolowy dziecięcy fenomen Disney Infinity w wersji 3.0 trafił również na komputery osobiste. Kolejna edycja popularnego systemu dorzuca przede wszystkim przygody ze świata Gwiezdnych wojen, z najbardziej rozpoznawalnymi bohaterami filmowymi. Co ważne, podstawowa wersja gry została udostępniona zupełnie za darmo, pozwalając każdemu wypróbować produkt na swoim PC. Umożliwia spędzenie kilku miłych chwil.

Tytuł w tym przypadku nie wykorzystuje już specjalnych platform, na których stawiało się figurki zakupione w sklepie, aby przenieść danego bohatera do gry. Świeże twarze dodaje się poprzez wykorzystanie kodu dołączanego do najnowszych zabawek albo decydując się na zakup zawartości w cyfrowej formie. Możemy pomyśleć nad nabyciem pomniejszych elementów do odblokowania lub zainwestować większe pieniądze w konkretne zestawy Disneya, od razu z kolejnymi wciągającymi przygodami.

Projekt oferuje kilka trybów zabawy. Podstawowy to piaskownica, czyli otwarty świat, w którym poruszamy się wybranym bohaterem oraz wznosimy budowle z pomocą części dostępnych w kolekcji. Poza tym są własnie przygody, które wypadałoby potraktować za osobne gry. Mamy tu do czynienia z różnego rodzaju rozgrywką. Przykładowo w realiach Gwiezdnych wojen powalczymy mieczem świetlnym, bohaterowie z W głowie się nie mieści zaserwują nam platformówkę, a jako Myszka Miki się pościgamy.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2.2 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna 1 GB NVIDIA GeForce 560 lub AMD Radeon HD 5600

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!