Karty podarunkowe do Google Play już w Polsce

Karty podarunkowe do Google Play już w Polsce

Karty podarunkowe do Google Play już w Polsce
11.08.2014 10:37

Od dziś w Polsce można kupić kartę upominkową Google Play, czyli bony pozwalające dać komuś w prezencie wybraną kwotę na zakupy w sklepie Google'a. Warto pamiętać, że już od kilku miesięcy w naszym kraju możemy w Play kupować nie tylko aplikacje i gry, ale także książki, filmy i muzykę. Co ważne, materiały multimedialne można odtwarzać nie tylko na Androidzie, ale również na komputerach i urządzeniach mobilnych z jabłkiem na obudowie.

Obraz

Karty upominkowe już dziś można kupić w sklepach należących do sieci HDS, czyli InMedio, Relay i 1 minute. Wkrótce trafią także do innych sieci sprzedaży. W obrocie dostępne są karty o nominałach 50 zł, 75 zł i 150 zł i już słychać głosy, że brakuje karty o mniejszym nominale – na przykład 25 złotych – odpowiedniej dla młodzieży. Każda karta pozwala doładować konto Google Play wybraną kwotą, co można zrobić wybierając opcję Zrealizuj kod w aplikacji Sklep Play bądź na stronie sklepu (play.google.com). Potem pozostaje już tylko wybrać się na zakupy.

Karty upominkowe są świetnym sposobem na prezent, który nie może się nie podobać i funkcjonują nie tylko w Google Play. Od dawna takie rozwiązanie działa między innymi na platformach handlowych firmy Apple, gdzie upominek dla bliskiej osoby można wysłać nawet bezpośrednio z aplikacji iTunes Store bądź App Store na urządzeniu z iOS. Zbiorcze karty podarunkowe dla sklepów Windows Store, Windows Phone Store i niektórych usług związanych z Xboksem znajdują się także w ofercie Microsoftu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)