Disney Princess Majestic Quest Disney Princess Majestic Quest 1.7.1a

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Disney Princess Majestic Quest to gra logiczna typu match3, w której rozgrywka polega na łączeniu ze sobą co najmniej trzech takich samych elementów.

Zabawa w stylu „połącz trzy”

Zadaniem gracza w Disney Princess Majestic Quest jest przechodzenie kolejnych, coraz bardziej wymagających poziomów w celu odbudowy wielkiego królestwa wspólnie z księżniczkami Disneya. Autorzy nie wrzucają nikogo na głęboką wodę, tłumacząc wszystkie zasady rozgrywki w krótkim, lecz treściwym samouczku.

Księżniczki Disneya czekają

Disney Princess Majestic Quest oferuje możliwość poznania światów rozmaitych księżniczek, takich jak Belle, Jasmine i Ariel. Odwiedzając wspólnie z nimi rozmaite lokacje umiejscowione w świecie Disneya gracze będą musieli wysilić szare komórki, dopasowując do siebie ikonki widoczne na ekranie. Sterowanie zostało zaprojektowane w taki sposób, by nie przysporzyć nikomu żadnych problemów.

Graj za darmo

Za ściągnięcie gry Disney Princess Majestic Quest nie są pobierane żadne opłaty. Mimo wszystko należy pamiętać, że autorzy zaimplementowali system mikropłatności, dzięki któremu możliwe jest kupowanie dodatków (np. większej liczby żyć) za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy:

  • gra logiczna match3 w świecie księżniczek Disneya
  • proste sterowanie jednym palcem
  • pomóż bohaterkom w odbudowie królestwa
  • kolorowa, przyjemna dla oka grafika
  • za darmo (mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!