Ditto 3.21.134.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ditto jest łatwym w obsłudze i przydatnym rozszerzeniem schowka dostępnego w systemie operacyjnym Windows, które umożliwia przechowywanie wielu elementów jednocześnie.

Narzędzie pozwala na zapisanie każdego obiektu znajdującego się w schowku, dzięki czemu możemy zrobić z niego użytek w późniejszym czasie. Mowa zarówno o fragmentach tekstu, obrazkach, HTML czy innych, niestandardowych elementach, jakie wykorzystujemy w codziennej pracy na komputerze. W przypadku obecności dużej liczby obiektów znajdujących się w schowku Ditto oferuje możliwość skorzystania z intuicyjnej wyszukiwarki.

Ciekawą funkcją Ditto jest opcja synchronizowania danych między komputerami, co pozwala na uzyskanie danych ze schowka na jednym z wielu pecetów. Nie trzeba się obawiać o przechwycenie materiałów (dokumentów, zdjęć, filmów, itp.) bowiem są one szyfrowane w trakcie przesyłania za pośrednictwem sieci.

Ditto po uruchomieniu działa w tle i można go wywołać klikając ikonę widoczną w zasobniku systemowym lub też za pomocą uprzednio zdefiniowanego klawisza. Niestety, choć teoretycznie aplikacja oferuje polskojęzyczny interfejs, wiele jego elementów jest przetłumaczonych jedynie częściowo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 21.12.2017 11:07

To najbardziej niedocenione narzędzie wspomagające pracę ze znanych mi. Programiści, których znam, a którzy dali mu szansę, nie wyobrażają sobie teraz pracy bez niego. Nieocenione przy programowaniu, ale i przy normalnym, przyziemnym użytkowaniu kompa (moja żona uwielbia Ditto). Szybko wchodzi w nawyk myślenie typu „co będę przepisywał, może mam to w Ditto” pod kątem adresów, linków, numerów telefonu, fragmentów wiadomości, artykułów i innych. Wciskam control-apostrof, wpisuję z pięć znaków tekstu, enter i już to mam.
Lukruję, ale naprawdę ciężko mu coś zarzucić. Interfejs jest brzydki, ale praktyczny, opcji jest w pierun, ale normalny człowiek nie musi do nich nawet zaglądać. Bojący się o swoje bezpieczeństwo mogą dodać dowolne programy na czarną listę, żeby Ditto z nich nic nie przechwytywało.
Sława twórcy Ditto i niech krowy mu dają tłuste mleko!

Bander zwierz   9 #1 08.07.2017 20:57

Z tą aktualizacją, to się wam cuś pomyliło. Ostatnia była w lutym: http://prntscr.com/ft9354