r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ditto 3.21.134.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ditto jest łatwym w obsłudze i przydatnym rozszerzeniem schowka dostępnego w systemie operacyjnym Windows, które umożliwia przechowywanie wielu elementów jednocześnie.

Galeria programu

Narzędzie pozwala na zapisanie każdego obiektu znajdującego się w schowku, dzięki czemu możemy zrobić z niego użytek w późniejszym czasie. Mowa zarówno o fragmentach tekstu, obrazkach, HTML czy innych, niestandardowych elementach, jakie wykorzystujemy w codziennej pracy na komputerze. W przypadku obecności dużej liczby obiektów znajdujących się w schowku Ditto oferuje możliwość skorzystania z intuicyjnej wyszukiwarki.

Ciekawą funkcją Ditto jest opcja synchronizowania danych między komputerami, co pozwala na uzyskanie danych ze schowka na jednym z wielu pecetów. Nie trzeba się obawiać o przechwycenie materiałów (dokumentów, zdjęć, filmów, itp.) bowiem są one szyfrowane w trakcie przesyłania za pośrednictwem sieci.

Ditto po uruchomieniu działa w tle i można go wywołać klikając ikonę widoczną w zasobniku systemowym lub też za pomocą uprzednio zdefiniowanego klawisza. Niestety, choć teoretycznie aplikacja oferuje polskojęzyczny interfejs, wiele jego elementów jest przetłumaczonych jedynie częściowo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Schowek Windows – czym go zastąpić, by zyskać nowe możliwości?

45
OPROGRAMOWANIE 08.07.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Korzystanie z windowsowego schowka nie musi być koniecznością. W najprostszych zastosowaniach jest wystarczający, ale jeśli kopiowanie i wklejanie to jedna z częściej wykonywanych przez nas czynności, szybko we znaki dadzą się jego ograniczenia. Te można jednak łatwo wyeliminować dodatkowym oprogramowaniem – pokażemy, jak zrobić to na przykładzie aplikacji Ditto. Warto pokrótce wyjaśnić, dlaczego przy takich działaniach należy wziąć pod uwagę przede wszystkim prostotę obsługi instalowanego programu. Otóż systemowy schowek jest narzędziem wyjątkowo intuicyjnym. Możliwości są skromne, ale…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bander zwierz   9 #1 08.07.2017 20:57

Z tą aktualizacją, to się wam cuś pomyliło. Ostatnia była w lutym: http://prntscr.com/ft9354

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.