r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dla twórców Wiedźmina 3 PC i nowe konsole to na razie jedna bestia, ale myślą jak mogą wykorzystać ich możliwości

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Studio CD Projekt RED, które przygotowuje z myślą o PC, Xboksie One oraz PlayStation 4 grę RPG Wiedźmin 3: Dziki Gon, nie ma zamiaru tracić gdziekolwiek na jakości produktu i chociaż najwyraźniej to na komputerach o odpowiedniej konfiguracji ujrzymy kilka dodatkowych efektów graficznych, póki co z każdym sprzętem pracuje się deweloperom równie dobrze. Twórcy chwalą sobie szybką pamięć w PS4, ale obecnie o ewentualnych różnicach pomiędzy poszczególnymi wersjami projektu nie wspominają nic. Nawet na teoretycznie słabszym Xboksie One nie ma na tym etapie prac problemów. Pod względem czysto obliczeniowym to podobna bajka, choć zespół liczy na stopniowe uwalnianie mocy konsoli przez Microsoft zanim przystąpi do optymalizacji dzieła. Na pewno dzięki znanym twórcom gier PC narzędziom z Xboksem One pracuje się szybciej.

Warto pamiętać, że obie nowoczesne platformy popisać się mogą pewnymi swoimi rozwiązaniami, o których CD Projekt RED nie zapomina. Już teraz wspomina się o wykorzystaniu w Wiedźminie 3 nowego Kinecta, przy czym za wcześnie jeszcze mówić o konkretach. Na pewno Dziki Gon to jednak przede wszystkim gra na pady, więc też kombinuje się z możliwościami, jakie dają poszczególne kontrolery, uwagę kierując zwłaszcza ku powierzchni dotykowej manipulatora PS4. Na względzie twórcy mają również ewentualne wykorzystanie sparowanych z systemami urządzeń przenośnych, przy czym na razie potwierdzają wyłącznie wsparcie dla technologii SmartGlass.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.