Dni IT 2007 już niedługo

Strona główna Aktualności

O autorze

Wielkimi krokami zbliża się konferencja Dni IT 2007. Tegoroczna, trzecia już, edycja odbędzie się nie tylko tradycyjnie w Opolu ale także w Warszawie.

Dni IT 2007 to dwudniowa impreza poświęcona zagadnieniom z branży IT mająca na celu propagowanie nowoczesnych technologii informatycznych. Dni IT to także unikalna możliwość spotkania w środowisku informatyków. Czytelników vortalu powinien zainteresować szczególnie drugi dzień konferencji wtedy bowiem Piotr Majchrzak z Novell Polska omawiać będzie Profesjonalne zastosowania systemu Linux - od desktopa po datacenter, a Eugeniusz Licznarowski z Microsoft Programowanie pod Windows Vista - WPF. Swoje sesje będą wygłaszać także prelegenci z firm ATEL Electronics, AMD, Cisco, IBM, OnTrack, Oracle, Sun, Siemens i Volvo. Szczegółowy program konferencji znaleźć można na stronach organizatorów.

Tegoroczne Dni IT będą odbywać się 3-4 kwietnia 2007 w Opolu oraz 24-25 kwietnia 2007 w Warszawie. Uczestnictwo jest bezpłatne jednak ze względu na duże zainteresowanie poprzednimi edycjami i ograniczoną liczbę miejsc zachęcamy do szybkiej rejestracji, która rozpocznie się już jutro. Dla tych, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w spotkaniu organizatorzy planują transmisję online. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie dni-it.pl.

Organizatorem konferencji jest Studenckie Koło Naukowe InFORMAT działające przy Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki na Politechnice Opolskiej. Partnerami Dni IT 2007 są IBM, Cisco, Oracle i Novell, a vortal dobreprogramy obok magazynu Komputer Świat Ekspert jest głównym partnerem medialnym konferencji.

© dobreprogramy

Komentarze