r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dobre wyniki Telefonii Dialog

Strona główna Aktualności

Telefonia Dialog S.A. jest jednym z największych konkurentów TP S.A., na stronie firmowej www.dialog.pl opublikowane zostały wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2004. Na szczęście abonenci tej sieci mogą spoglądać w przyszłość spokojnie. Wyniki Dialoga są bardzo dobre - zysk operacyjny powiększony o amortyzację (EBITDA) za pierwsze półrocze wyniósł 89,7 mln zł. i przekraczna znacznie założenia budżetowe. Możemy mieć więc nadzieję, że operator będzie nadal inwestował w infrastrukturę i coraz więcej użytkowników Internetu będzie mogło skorzystać z bardzo szybkich oraz stosunkowo tanich rozwiązań dostępowych oferowanych przez Dialog (DSL 1 i 2 MB).

Pierwszy telefon w sieci Dialog zadzwonił w listopadzie 1998 roku. Obecnie spółka obsługuje 424 tys. abonentów, 78 tys. korzysta z oferty dostępu do Internetu. Telefonia Dialog działa na terenie Dolnego Śląska, Ziemi Lubuskiej, Pomorza, Warmii i Mazur, Podbeskidzia oraz Mazowsza i województwa łódzkiego.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.