reklama

Dobry dzień dla wielbicieli strzelanek — w modelu Free-2-Play debiutują America's Army: Proving Grounds i Tactical Intervention

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Jeśli obawialiście się, że pomimo naszej kolejnej copiątkowej propozycji z cyklu Gra na weekend nie za bardzo będziecie mieli przed czym rozerwać się w najbliższych dniach na komputerze to warto wiedzieć, iż dzisiaj pojawiły się dwie istotne strzelanki w modelu Free-2-Play. Pierwsza z nich to America's Army: Proving Grounds, a druga Tactical Intervention, czyli od dawna wyczekiwany projekt współtwórcy sukcesu Counter-Strike'a.

Obie oficjalnie są w otwartej becie, co oznacza, że na przestrzeni najbliższych tygodni doczekają się jeszcze aktualizacji oraz poprawek błędów zgłaszanych przez graczy. Widać przy tym, iż Tactical Intervention nastawione jest bardziej na zarobek. Twórcy oferują za kilka euro paczki z dodatkowym wyposażeniem czy modelami postaci.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało