America's Army: Proving Grounds na weekend

America's Army: Proving Grounds na weekend
Rafał Szramowiat

06.09.2013 18:07

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy America's Army: Proving Grounds Beta - kolejną część znanej serii bezpłatnych strzelanek sieciowych, która pierwotnie stworzona została, aby zachęcić młodych Amerykanów do wstępowania do armii. .

Obecnie to jedna z popularniejszych gier online, przy czym zmianami wprowadzanymi w kolejnych odsłonach twórcy zdążyli już niestety popsuć opinię u swoich fanów. Tytuł tworzony ponoć w zgodzie z uwagami miłośników marki Proving Grounds jest próbą powrotu do dawnej renomy.

America's Army: Proving Grounds Teaser Trailer

Po szybkim założeniu konta, które niezbędne jest do zabawy, uzyskujemy możliwość udziału w różnego rodzaju wirtualnych działaniach zbrojnych. Na starannie zaprojektowanych mapach mogą ścierać się zespoły po 6 lub 12 żołnierzy. Przyglądając się z bliska działaniom przeciwnika można dokładnie i starannie przygotować dla oddziału odpowiednią strategię, dzięki której wyjdziemy ze starcia zwycięsko.

Ponadto, w trakcie rozgrywki pojawiają się misje z określonymi celami. Chodzi głównie o wyrwanie flagi z rąk nieprzyjaciela, aktywację porozstawianych w różnych miejscach ładunków wybuchowych lub innych urządzeń. Zanim przystąpimy do starcia pozostanie wybrać stronę konfliktu, a potem odpowiednie do zadania wyposażenie. Będziemy nie tylko otwarcie strzelać, ale też czaić się na przeciwnika kucając lub czołgając się, a niekiedy, by zapobiec osłabieniu własnej ekipy przyjdzie nam opatrzyć rannych przyjaciół.

America’s Army: Proving Grounds to nowoczesny, militarny FPS bardzo mocno osadzony we współczesnych realiach wojennych. Posiada doskonałą ścieżkę dźwiękową, wysoki realizm zachowań oraz ruchu postaci jak również przebiegu całej akcji gry.

Grę America's Army: Proving Grounds można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> FPS.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (7)