Tactical Intervention na weekend

Tactical Intervention na weekend

Tactical Intervention na weekend
Rafał Szramowiat
18.10.2013 19:44, aktualizacja: 18.10.2013 19:55

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Tactical Intervention - darmową strzelankę, którą powinni przede wszystkim zainteresować się fani Counter-Strike’a bowiem głową projektu był Minh Le, współtwórca sieciowego hitu z 2000 roku.

Ponownie mierzą się tutaj ze sobą terroryści i antyterroryści, ale do zabawy dołączają pojazdy, a nawet psy. Po raz kolejny podstawą zabawy jest nie tylko wprawne oko i szybka ręka lecz także dobór wyposażenia. Graficznie produkcja nie może się równać ze współczesnymi hitami gdyż działa na silniku Source wykorzystywanym przez gry Half-Life, ale niesie pewien słodki powiew starej szkoły tworzenia projektów FPS.

Official Tactical Intervention Trailer

Rozgrywka toczyć się może w dwóch podstawowych trybach. Tactical Intervention oferuje zarówno drużynowy deathmatch czyli wspólne wybijanie wrogów do wyznaczonego limitu zabójstw jak również zabawę w wykonywanie misji. Wypełnianie określonych założeń i wybijanie wrogów niesie za sobą lepsze wyposażenie na starcie kolejnego wyzwania.

W grze będziemy brać udział w kilku dostępnych scenariuszach. Dzielą się one na takie, w których odbijamy zakładników, podkładamy czy też rozbrajamy bomby albo zajmujemy się eskortą konkretnych osób do określonego celu lub też tego co przewożą w swoim bagażu. Bez wątpienia ciekawym dodatkiem jest możliwość wykorzystywania w walce różnych elementów otoczenia (np. butli gazowych), zjeżdżania po linach czy chociażby posługiwanie się zakładnikami w charakterze żywych tarcz.

Tactical Intervention cechuje się wysoką dynamiką akcji i energiczną rozgrywką. Oprócz ciągłej strzelaniny i nieustannego dążenia do zniewolenia wrogich jednostek, zetkniemy się w niej również z elementami taktyki i strategii. Dzięki dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności tytuł z pewnością dostarczy wiele godzin dobrej zabawy.

Grę Tactical Intervention można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (11)