r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Doceri 2.1.0

Strona główna Windows Grafika Programy do malowania
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Doceri to profesjonalna, interaktywna tablica stworzona z myślą o użytkownikach tabletów, która oferuje dostęp do zaawansowanych narzędzi, pozwalających na tworzenie rysunków.

Galeria programu

Jak twierdzą autorzy Doceri, jedynym ograniczeniem przy korzystaniu z programu jest wyobraźnia użytkownika, ale trzeba pamiętać również o innym wymogu - narzędzie jest kompatybilne z systemem operacyjnym Windows 8.1. Należy także wspomnieć, że program oferuje możliwość korzystania z dowolnego miejsca w pokoju, dzięki połączeniu bezprzewodowemu - nie musimy zatem siedzieć przy biurku (wszystkie elementy pulpitu są wyświetlane na ekranie tabletu).

Doceri oddaje do dyspozycji sześć rodzajów pędzli, linii oraz kształtów. Pozwala określić rozmiar, przezroczystość i odstępy w rysunku, a także skorzystać z nieograniczonej liczby kolorów. Jeśli nie chcemy wszystkiego definiować samemu, bo na przykład zależy nam na czasie lub nie mamy doświadczenia, możemy skorzystać ze ustawień domyślnych. Po wykonaniu tych czynności rozpoczynamy tworzenie swojego dzieła za pomocą rysika tabletu lub przy użyciu palca.

Warto dodać, że Doceri pierwotnie zostało przygotowane dla nauczycieli, lecz z czasem - gdy popularność narzędzia sukcesywnie wzrastała - znalazło również zastosowanie u innych osób, zajmujących się wszelako pojętą twórczością w rozmaitych dziedzinach.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #2 02.08.2016 17:37

@80mentor: Jak i cały program, który do końca nie wiadomo co ma robić.

Dementor   31 #1 20.01.2016 14:41

Bezwartościowy trial.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.