reklama

Dodatek do IE: wyślij fragment strony e-mailem

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Mały, prosty a przy tym przydatny dodatek do przeglądarki Internet Explorer pojawił się do pobrania z witryny Microsoft Download. Po szybkiej instalacji dodaje on kilka pozycji do menu kontekstowego, jakie pojawia się po zaznaczeniu fragmentu strony i kliknięciu prawym klawiszem myszy.

Opcje te umożliwiają przesłanie zaznaczonego fragmentu za pomocą popularnych programów pocztowych, w tym Microsoft Outlook, Hotmail, Gmail, Yahoo Mail. Nawet jeśli program nie znajduje się na liście, dodatek w większości przypadków będzie w stanie go uruchomić po prostu wywołując adres mailto.

Microsoft udostępnia kilkadziesiąt innych dodatków do IE7 i stale dodaje nowe w witrynie Windows MarketPlace. Polecamy zapoznać się z ich bazą i pobrać te, które uznamy za wartościowe.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić