r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dog Walk Tracker & Reminder 1.3

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje dla miłośników zwierząt

Aplikacja Dog Walk Tracker to prosta aplikacja na smartfony i tablety z Androidem, która przypomina, że już najwyższa pora wyjść na spacer z psem.

Galeria programu

Jeśli chodzi o stronę graficzną aplikacji i intuicyjność jej obsługi, to nie da się ukryć, że pozostawia ona sporo do życzenia. Sposobem zaprojektowania Dog Walk Tracker na kolana nie rzuca, szata graficzna jest co najmniej archaiczna, nawigacja (przesuwając palcem, trafiamy do kolejnych funkcji programu) też nie jest szczególnie zrozumiała. Z drugiej strony, program ma proste zadanie do wykonania, więc pewna prostota może być odebrana jako jego zaleta.

W aplikacji możemy ustawić przypomnienie (co do godziny), kiedy powinniśmy się wybrać na spacer z psem. Po odbyciu spaceru, wciskamy odpowiedni przycisk i dane zostaną zapisane. Później możemy je filtrować (np. pod kątem całego miesiąca) sprawdzając, jak często spacerujemy z naszym zwierzęcym przyjacielem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.